Opigno Mozilla Open Badges App (7.x-1.2) - en to af translation catalogue (14 entries)

en: Title
af: Titel

en: Operations
af: Aksies

en: Description
af: Beskrywing

en: more
af: meer

en: Reset
af: Herstel

en: Image
af: Beeld

en: Name
af: Naam

en: ‹ previous
af: ‹ vorige

en: next ›
af: volgende ›

en: Apply
af: Pas toe

en: « first
af: « eerste

en: last »
af: laaste »

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
