Opigno Mozilla Open Badges App (7.x-1.2) - en to bg translation catalogue (13 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Operations
bg: Действия

en: Description
bg: Описание

en: more
bg: още

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Image
bg: Снимка

en: Name
bg: Име

en: Updated
bg: Обновено

en: ‹ previous
bg: ‹ предишна

en: next ›
bg: следваща ›

en: Apply
bg: Търси

en: « first
bg: « първа

en: last »
bg: последна »
