Opigno Mozilla Open Badges App (7.x-1.2) - en to bn translation catalogue (10 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Description
bn: বিবরণ

en: Image
bn: ছবি

en: Name
bn: নাম

en: Updated
bn: আপডেটকৃত

en: ‹ previous
bn: ‹ পূর্ববর্তী

en: next ›
bn: পরবর্তী ›

en: « first
bn: « প্রথম

en: last »
bn: শেষ »
