Opigno Mozilla Open Badges App (7.x-1.2) - en to dz translation catalogue (10 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: more
dz: ཧེང་བཀལ

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Name
dz: མིང་།

en: ‹ previous
dz: ‹ ཧེ་མ།

en: next ›
dz: ཤུལ་མའི ›

en: « first
dz: « དང་པ།

en: last »
dz: མཇུག »
