Opigno Mozilla Open Badges App (7.x-1.2) - en to et translation catalogue (24 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Operations
et: Toimingud

en: Description
et: Kirjeldus

en: more
et: veel

en: Reset
et: Tühista

en: Image
et: Pilt

en: Name
et: Nimi

en: Updated
et: Uuendatud

en: Current
et: Praegune

en: Desc
et: Kahanev

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Updated date
et: Viimati uuendatud

en: ‹ previous
et: ‹ eelmine

en: next ›
et: järgmine ›

en: Apply
et: Rakenda

en: « first
et: « esimene

en: last »
et: viimane »

en: Offset
et: Nihe

en: Attached to
et: Seotud

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Select any filter and click on Apply to see results
et: Vali ükskõik milline filter ja vajuta Rakenda, et näha tulemusi

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine
