Opigno Mozilla Open Badges App (7.x-1.2) - en to fr translation catalogue (22 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Operations
fr: Actions

en: more
fr: plus

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Name
fr: Nom

en: Updated
fr: Mis à jour

en:  by
fr:  par

en: Current
fr: Actuel

en: Sort by
fr: Trier par

en: Updated date
fr: Date de mise à jour

en: ‹ previous
fr: ‹ précédent

en: next ›
fr: suivant ›

en: Apply
fr: Appliquer

en: « first
fr: « premier

en: last »
fr: dernier »

en: Offset
fr: Décalage

en: Attached to
fr: Attaché(s) à

en: Items per page
fr: Éléments par page

en: - All -
fr: - Tout -

en: Select any filter and click on Apply to see results
fr: Sélectionner un filtre et cliquer sur Appliquer pour voir les résultats

en: Groups audience
fr: Audience de groupes

en: Master
fr: Principal
