Opigno Mozilla Open Badges App (7.x-1.2) - en to gd translation catalogue (11 entries)

en: Title
gd: Tiotal

en: Operations
gd: Gnìomhan

en: Description
gd: Tuairisgeul

en: more
gd: barrachd

en: Reset
gd: Ath-shuidhich

en: Image
gd: Dealbh

en: Updated
gd: Air ùrachadh

en: Current
gd: Làithreach

en: Sort by
gd: Seòrsaich a-rèir

en: Updated date
gd: Latha ùrachaidh

en: Info
gd: Fiosrachadh
