Opigno Mozilla Open Badges App (7.x-1.2) - en to id translation catalogue (21 entries)

en: Title
id: Judul

en: Operations
id: Operasi

en: Description
id: Deskripsi

en: more
id: selengkapnya

en: Image
id: Gambar

en: Name
id: Nama

en: Updated
id: Diperbaharui

en:  by
id:  oleh

en: Current
id: Saat ini

en: Sort by
id: Sortir dengan

en: Updated date
id: Tanggal pembaruan

en: ‹ previous
id: ‹ sebelumnya

en: next ›
id: selanjutnya ›

en: Apply
id: Terapkan

en: « first
id: « awal

en: last »
id: akhir »

en: Offset
id: Letak

en: Items per page
id: Jumlah item per halaman

en: - All -
id: - Semua -

en: Select any filter and click on Apply to see results
id: Pilih filter dan klik Apply untuk melihat hasilnya

en: Asc
id: Urutan turun
