Opigno Mozilla Open Badges App (7.x-1.2) - en to is translation catalogue (18 entries)

en: Title
is: Titill

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Description
is: Lýsing

en: more
is: meira

en: Reset
is: Endursetja

en: Image
is: Mynd

en: Name
is: Nafn

en: Updated
is: Uppfært

en: Current
is: Núverandi

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Updated date
is: Dags. uppfært

en: ‹ previous
is: ‹ fyrri

en: next ›
is: næsta ›

en: Apply
is: Virkja

en: « first
is: « fremsta

en: last »
is: aftasta »

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
