Opigno Mozilla Open Badges App (7.x-1.2) - en to ja translation catalogue (25 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Operations
ja: 操作

en: Description
ja: 説明

en: more
ja: 続き

en: Reset
ja: リセット

en: Image
ja: 画像

en: Name
ja: 名前

en: Updated
ja: 更新

en: Current
ja: 現在

en: Desc
ja: 降順

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: Updated date
ja: 更新日時

en: ‹ previous
ja: ‹ 前へ

en: next ›
ja: 次へ ›

en: Apply
ja: 適用

en: « first
ja: « 最初へ

en: last »
ja: 最後 »

en: Offset
ja: オフセット

en: Attached to
ja: 次に添付

en: Items per page
ja: ページ毎の件数

en: - All -
ja: - 全て -

en: Select any filter and click on Apply to see results
ja: フィルターを選択して適用をクリックし、結果を表示

en: Groups audience
ja: グループ 視聴者

en: Asc
ja: 昇順

en: Master
ja: マスター
