Opigno Mozilla Open Badges App (7.x-1.2) - en to lt translation catalogue (19 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Description
lt: Aprašymas

en: more
lt: daugiau

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Current
lt: Dabartinis

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Updated date
lt: Atnaujinta data

en: ‹ previous
lt: ‹ ankstesnis

en: next ›
lt: kitas  ›

en: Info
lt: Informacija

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: « first
lt: « pirmas

en: last »
lt: paskutinis  »

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -
