Opigno Mozilla Open Badges App (7.x-1.2) - en to mr translation catalogue (13 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Operations
mr: कृती

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: more
mr: आणखी

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Name
mr: नाव

en: Updated
mr: सुधारित

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: ‹ previous
mr: ‹ मागे

en: next ›
mr: पुढे ›

en: « first
mr: « प्रथम

en: last »
mr: अंतिम »
