Opigno Mozilla Open Badges App (7.x-1.2) - en to nl translation catalogue (25 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Description
nl: Beschrijving

en: more
nl: meer

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Image
nl: Afbeelding

en: Name
nl: Naam

en: Updated
nl: Bijgewerkt

en:  by
nl:  door

en: Current
nl: Huidige

en: Desc
nl: Aflopend

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Updated date
nl: Wijzigingsdatum

en: ‹ previous
nl: ‹ vorige

en: next ›
nl: volgende ›

en: Apply
nl: Toepassen

en: « first
nl: « eerste

en: last »
nl: laatste »

en: Attached to
nl: Verbonden aan

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Select any filter and click on Apply to see results
nl: Selecteer een van de filters en klik op 'Toepassen' om het resultaat te zien

en: Groups audience
nl: Doelgroepen

en: Asc
nl: Oplopend

en: Opigno Apps
nl: Opigno-apps
