Opigno Mozilla Open Badges App (7.x-1.2) - en to oc translation catalogue (22 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Operations
oc: Accions

en: Description
oc: Descripcion

en: more
oc: mai

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Image
oc: Imatge

en: Name
oc: Nom

en: Updated
oc: Mes a jorn

en:  by
oc:  per

en: Current
oc: Actual

en: Sort by
oc: Triar per

en: Updated date
oc: Data de mesa a jorn

en: ‹ previous
oc: ‹ precedent

en: next ›
oc: seguent ›

en: Apply
oc: Aplicar

en: « first
oc: « primièr

en: last »
oc: darrièr »

en: Offset
oc: Decalatge

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Select any filter and click on Apply to see results
oc: Seleccionatz n'importe quel filtre e clicatz sus Aplicar per veire los resultats

en: Master
oc: Maître
