Opigno Mozilla Open Badges App (7.x-1.2) - en to fa translation catalogue (23 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Operations
fa: عمل ها

en: Description
fa: شرح

en: more
fa: بیشتر

en: Reset
fa: اعاده

en: Image
fa: تصویر

en: Name
fa: نام

en: Updated
fa: به‌روز

en: Current
fa: جاری

en: Desc
fa: نزولی

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Updated date
fa: تاریخ به روزرسانی

en: ‹ previous
fa: ‹ قبلی

en: next ›
fa: بعدی ›

en: Info
fa: اطلاعات

en: Apply
fa: تایید

en: « first
fa: « ابتدا

en: last »
fa: انتها »

en: Offset
fa: جابجایی

en: Items per page
fa: عنصر‌ها در هر صفحه

en: - All -
fa: - همه -

en: Asc
fa: صعودی

en: Master
fa: مدیر
