Opigno Mozilla Open Badges App (7.x-1.2) - en to ps translation catalogue (11 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Description
ps: سپړنه

en: more
ps: نور

en: Image
ps: انځور

en: Name
ps: نوم

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Updated date
ps: نيټه اوسمهالیزول

en: Info
ps: مالومات

en: Apply
ps: تطبيقول

en: - All -
ps: - ټول -
