Opigno Mozilla Open Badges App (7.x-1.2) - en to sk translation catalogue (20 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Operations
sk: Operácie

en: Description
sk: Popis

en: more
sk: viac

en: Image
sk: Obrázok

en: Name
sk: Názov

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Current
sk: Aktuálny

en: Desc
sk: Zostupne

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Updated date
sk: Dátum aktualizácie

en: ‹ previous
sk: ‹ predchádzajúca

en: next ›
sk: nasledujúca ›

en: Apply
sk: Použiť

en: « first
sk: « prvá

en: last »
sk: posledná »

en: Offset
sk: Ofset

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Asc
sk: Vzostupne
