Opigno Mozilla Open Badges App (7.x-1.3) - en to az translation catalogue (21 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Description
az: İzahat

en: more
az: daha çox

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Image
az: Şəkil

en: Name
az: Ad

en: Updated
az: Yeniləndi

en: Current
az: Hazırkı

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: Updated date
az: Yenilənmiş tarix

en: ‹ previous
az: ‹ əvvəlki

en: next ›
az: növbəti ›

en: Info
az: Məlumat

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: « first
az: « ilk

en: last »
az: son »

en: Offset
az: Ofset

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -
