Opigno Mozilla Open Badges App (7.x-1.3) - en to be translation catalogue (17 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Operations
be: Аперацыі

en: Description
be: Апісанне

en: more
be: болей

en: Reset
be: Скінуць

en: Image
be: Малюнак

en: Name
be: Імя

en: Updated
be: Абноўлена

en: Current
be: Бягучы

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Updated date
be: Дата абнаўлення

en: ‹ previous
be: ‹ папярэдняя

en: next ›
be: наступная ›

en: Info
be: Інфармацыя

en: Apply
be: Ужыць

en: « first
be: « першая

en: last »
be: апошняя »
