Opigno Mozilla Open Badges App (7.x-1.3) - en to fil translation catalogue (11 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Description
fil: Paglalarawan

en: more
fil: marami pa

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: Name
fil: Pangalan

en: Updated
fil: Nabago

en: ‹ previous
fil: ‹ nakaraan

en: next ›
fil: susunod ›

en: « first
fil: « una

en: last »
fil: huli »
