Opigno Mozilla Open Badges App (7.x-1.3) - en to he translation catalogue (24 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Description
he: תיאור

en: more
he: עוד

en: Reset
he: איתחול

en: Image
he: תמונה

en: Name
he: שם

en: Updated
he: עודכן

en:  by
he:  ע"י

en: Current
he: נוכחי

en: Desc
he: יורד

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Updated date
he: תאריך עידכון

en: ‹ previous
he: ‹ לעמוד הקודם

en: next ›
he: לעמוד הבא ›

en: Info
he: מידע

en: Apply
he: החל

en: « first
he: « לעמוד הראשון

en: last »
he: לעמוד האחרון »

en: Offset
he: היסט

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
