Opigno Mozilla Open Badges App (7.x-1.3) - en to km translation catalogue (13 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: more
km: បន្ថែមទៀត

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: ‹ previous
km: ‹ មុន

en: next ›
km: បន្ទាប់ ›

en: Info
km: ព័ត៌មាន

en: « first
km: « ដំបូង

en: last »
km: ចុងក្រោយ »
