Opigno Mozilla Open Badges App (7.x-1.3) - en to ku translation catalogue (13 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Description
ku: دەربارە

en: more
ku: زیاتر

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Image
ku: وێنە

en: Name
ku: ناو

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: ‹ previous
ku: پێشتر ‹

en: next ›
ku: دواتر ›

en: Info
ku: زانیاری

en: « first
ku: سەرەتا «

en: last »
ku: کۆتا »
