Opigno Mozilla Open Badges App (7.x-1.3) - en to ne translation catalogue (14 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Description
ne: विवरण

en: more
ne: धेरै

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Name
ne: नाम

en: Updated
ne: अपडेट गरिएको

en: Current
ne: ताजा

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: ‹ previous
ne: ‹ अघिल्लो

en: next ›
ne: अर्को ›

en: Info
ne: जानकारी

en: « first
ne: « पहिलो

en: last »
ne: अन्तिम »
