Opigno Mozilla Open Badges App (7.x-1.3) - en to nn translation catalogue (17 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Description
nn: Beskriving

en: more
nn: meir

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Image
nn: Bilete

en: Name
nn: Namn

en: Updated
nn: Oppdatert

en:  by
nn:  av

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: ‹ previous
nn: < forrige

en: next ›
nn: neste >

en: Info
nn: Informasjon

en: Apply
nn: Bruk

en: « first
nn: « første

en: last »
nn: siste »

en: - All -
nn: - Alle -
