Opigno Mozilla Open Badges App (7.x-1.3) - en to te translation catalogue (13 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Description
te: వివరణ

en: more
te: మరిన్ని

en: Image
te: బొమ్మ

en: Name
te: పేరు

en: ‹ previous
te: ‹ గత

en: next ›
te: తదుపరి ›

en: Info
te: సమాచారం

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: « first
te: « మొదటి

en: last »
te: చివరి »

en: - All -
te: - అన్ని -
