Opigno Mozilla Open Badges App (7.x-1.3) - en to tr translation catalogue (26 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Operations
tr: İşlemler

en: Description
tr: Açıklama

en: more
tr: daha fazla

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Image
tr: Resim

en: Name
tr: İsim

en: Updated
tr: Güncellenme

en: Current
tr: Şu anki

en: Desc
tr: Azalan

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Updated date
tr: Güncelleme tarihi

en: ‹ previous
tr: ‹ önceki

en: next ›
tr: sonraki ›

en: Info
tr: Bilgi

en: Apply
tr: Uygula

en: « first
tr: « ilk

en: last »
tr: son »

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: Select any filter and click on Apply to see results
tr: Herhangi bir süzgeç seçin ve sonuçları görmek için Uygula'ya tıklayın

en: Groups audience
tr: Seslendiği gruplar

en: Asc
tr: Artan

en: Master
tr: Ana (master)

en: Opigno Apps
tr: Opigno uygulamaları
