Opigno Mozilla Open Badges App (7.x-1.3) - en to uk translation catalogue (28 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Operations
uk: Операції

en: Description
uk: Опис

en: more
uk: ще

en: Reset
uk: Скинути

en: Image
uk: Зображення

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Updated
uk: Оновлено

en:  by
uk:  автор:

en: Current
uk: Поточна

en: Desc
uk: Спад

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Updated date
uk: Дата оновлення

en: ‹ previous
uk: ‹ попередня

en: next ›
uk: наступна ›

en: Info
uk: Інформація

en: Apply
uk: Застосувати

en: « first
uk: « перша

en: last »
uk: остання »

en: Offset
uk: Зміщення

en: Attached to
uk: Приєднано до

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: Select any filter and click on Apply to see results
uk: Щоб побачити результат, виберіть довільний фільтр і натисніть "Застосувати"

en: Groups audience
uk: Аудиторія груп

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне

en: Opigno Apps
uk: Додатки Opigno
