Opigno Mozilla Open Badges App (7.x-1.3) - en to ar translation catalogue (22 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Operations
ar: عمليات

en: Description
ar: الوصف

en: more
ar: المزيد

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Image
ar: الصورة

en: Name
ar: الاسم

en: Updated
ar: التحديث

en: Current
ar: الحالي

en: Desc
ar: تنازلي

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Updated date
ar: تاريخ التحديث

en: ‹ previous
ar: ‹ السابقة

en: next ›
ar: التالية ›

en: Info
ar: معلومات

en: Apply
ar: تطبيق

en: « first
ar: « الأولى

en: last »
ar: الأخيرة »

en: Offset
ar: الإزاحة

en: - All -
ar: - الكل -

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
