Opigno Mozilla Open Badges App (7.x-1.3) - en to el translation catalogue (23 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Description
el: Περιγραφή

en: more
el: περισσότερα

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Image
el: Εικόνα

en: Name
el: Όνομα

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en:  by
el:  από

en: Current
el: Τρέχοντα

en: Desc
el: Φθί

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Updated date
el: Ημερομηνία ενημέρωσης

en: ‹ previous
el: ‹ προηγούμενη

en: next ›
el: επόμενη ›

en: Info
el: Πληροφορίες

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: « first
el: « πρώτη

en: last »
el: τελευταία »

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Asc
el: Αύξ
