Opigno Mozilla Open Badges App (7.x-1.3) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Description
gu: વર્ણન

en: more
gu: વધુ

en: Name
gu: નામ

en: Updated
gu: અધતન થયું

en:  by
gu:  દ્વારા

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: « first
gu: પ્રથમ
