Opigno Mozilla Open Badges App (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (20 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Description
hi: उल्लेख

en: more
hi: और भी

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Image
hi: चित्र

en: Name
hi: नाम

en: Updated
hi: अद्यतित

en:  by
hi:  के द्वारा

en: Current
hi: मौजूदा

en: Desc
hi: अवरोही

en: Sort by
hi: क्रमबद्ध द्वारा

en: ‹ previous
hi: ‹ पिछले

en: next ›
hi: अगला >

en: Info
hi: जानकारी

en: Apply
hi: लागू करें

en: « first
hi: « प्रथम

en: last »
hi: अन्तिम »

en: Items per page
hi: विषय प्रति पृष्ठ

en: - All -
hi: -सभी-
