Opigno Mozilla Open Badges App (7.x-1.3) - en to hu translation catalogue (30 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Operations
hu: Műveletek

en: Description
hu: Leírás

en: more
hu: tovább

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Image
hu: Kép

en: Name
hu: Név

en: Updated
hu: Frissítve

en:  by
hu:  által

en: Current
hu: Jelenlegi

en: Desc
hu: Csökk

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Updated date
hu: Frissítési dátum

en: ‹ previous
hu: ‹ előző

en: next ›
hu: következő ›

en: Info
hu: Infó

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: « first
hu: « első

en: last »
hu: utolsó »

en: Offset
hu: Eltolás

en: Badges
hu: Kitűzők

en: Attached to
hu: Csatolva ehhez:

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Badge
hu: Kitűző

en: Select any filter and click on Apply to see results
hu: Az eredmények megjelennek bármely szűrő kiválasztása után, az Alkalmaz gombra kattintva

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester

en: Activate badge system for this course
hu: Jelvényrendszer bekapcsolása ehhez a kurzushoz

en: Badge image
hu: Jelvény képe
