Opigno Mozilla Open Badges App (7.x-1.3) - en to hy translation catalogue (13 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: more
hy: ավելի

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Image
hy: Նկար

en: Name
hy: Անուն

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: ‹ previous
hy: ‹ նախորդը

en: next ›
hy: հաջորդը ›

en: Info
hy: Ինֆո

en: « first
hy: « առաջինը
