Opigno Mozilla Open Badges App (7.x-1.3) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Operations
kk: Операциялар

en: Description
kk: Сипаттама

en: Reset
kk: Ысыру

en: Image
kk: Сурет

en: Name
kk: Аты

en: ‹ previous
kk: ‹ алдыңғы

en: next ›
kk: келесі ›

en: « first
kk: « бірінші

en: last »
kk: соңғы »
