Opigno Mozilla Open Badges App (7.x-1.1) - en to lv translation catalogue (21 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Operations
lv: Darbības

en: Description
lv: Apraksts

en: more
lv: vairāk

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Image
lv: Attēls

en: Name
lv: Nosaukums

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Current
lv: Pašreiz

en: Desc
lv: Dilst.

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Updated date
lv: Izmaiņu datums

en: ‹ previous
lv: ‹ iepriekšējā

en: next ›
lv: nākamā ›

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: « first
lv: « pirmā

en: last »
lv: pēdējā »

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Attached to
lv: Pievienots

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -
