Opigno Mozilla Open Badges App (7.x-1.3) - en to ml translation catalogue (12 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Description
ml: വിവരണം

en: more
ml: കൂടുതൽ

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Image
ml: ചിത്രം

en: Name
ml: പേര്

en: ‹ previous
ml: ‹ മുമ്പത്തേത്

en: next ›
ml: അടുത്തത് ›

en: Info
ml: വിവരം

en: « first
ml: « ആദ്യം

en: last »
ml: അവസാനത്തേത് »
