Opigno Mozilla Open Badges App (7.x-1.3) - en to sl translation catalogue (13 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Operations
sl: Operacije

en: Description
sl: Opis

en: more
sl: več

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Image
sl: Slika

en: Name
sl: Ime

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: ‹ previous
sl: ‹ prejšnja

en: next ›
sl: naslednja ›

en: Info
sl: Podatki

en: « first
sl: « prva

en: last »
sl: zadnja »
