Opigno Mozilla Open Badges App (7.x-1.1) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Operations
sr: Операције

en: Description
sr: Опис

en: more
sr: још

en: Name
sr: Име

en: Sort by
sr: Сортирај по
