Opigno Mozilla Open Badges App (7.x-1.1) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Current
th: ปัจจุบัน

en: Updated date
th: วันที่ปรับปรุง

en: Info
th: ข้อมูล
