Opigno Notifications App (7.x-1.0-rc1) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Title
af: Titel

en: more
af: meer

en: Message
af: Boodskap

en: Page
af: Bladsy

en: « first
af: « eerste

en: last »
af: laaste »

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
