Opigno Notifications App (7.x-1.0-rc1) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: more
bs: još

en: Message
bs: Poruka

en: Page
bs: Strana

en: Notifications
bs: Obavijesti

en: « first
bs: « prva

en: last »
bs: zadnja »
