Opigno Notifications App (7.x-1.0-rc1) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: more
cs: více

en: Message
cs: Zpráva

en: Page
cs: Stránka

en: Desc
cs: Sestupně

en: « first
cs: « první

en: last »
cs: poslední »

en: Offset
cs: Posun

en: Notification
cs: Oznámení

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené
