Opigno Notifications App (7.x-1.0-rc1) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: more
cy: mwy

en: Message
cy: Neges

en: Page
cy: Tudalen

en: « first
cy: Cyntaf

en: last »
cy: olaf >>

en: Offset
cy: Ongli

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen
