Opigno Notifications App (7.x-1.0-rc1) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: more
eu: gehiago

en: Message
eu: Mezua

en: Page
eu: Orria

en: Desc
eu: Beheraka

en: Notifications
eu: Jakinarazpenak

en: « first
eu: « lehenengoa

en: last »
eu: azkena »

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Asc
eu: Goraka
