Opigno Notifications App (7.x-1.0-rc1) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: more
hi: और भी

en: Message
hi: संदेश

en: Page
hi: पृष्ठ

en: Desc
hi: अवरोही

en: « first
hi: « प्रथम

en: last »
hi: अन्तिम »

en: Items per page
hi: विषय प्रति पृष्ठ

en: - All -
hi: -सभी-
