Opigno Notifications App (7.x-1.0-rc1) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: more
ku: زیاتر

en: Message
ku: پەیام

en: Page
ku: پەڕە

en: « first
ku: سەرەتا «

en: last »
ku: کۆتا »
