Opigno Notifications App (7.x-1.0-rc1) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: more
ne: धेरै

en: Message
ne: सन्देश

en: Page
ne: पृष्ठ

en: « first
ne: « पहिलो

en: last »
ne: अन्तिम »
