Opigno Notifications App (7.x-1.0-rc1) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: more
nn: meir

en: Message
nn: Melding

en: Page
nn: Nettside

en: « first
nn: « første

en: last »
nn: siste »

en: - All -
nn: - Alle -
