Opigno Notifications App (7.x-1.0-rc1) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: more
ps: نور

en: Message
ps: پيغام

en: Page
ps: پاڼه

en: - All -
ps: - ټول -
